Bestseller
Maska pełnotwarzowa MSA 3S Basic Plus (nr D2055790)
Tabela wariantów
Szczegółowy opis
Maska ochronna pełnotwarzowa MSA 3S Basic Plus wraz z odpowiednio dobranym filtrem, pochłaniaczem lub filtropochłaniaczem służy do ochrony dróg oddechowych i twarzy przed szkodliwymi gazami i parami oraz przed cząstkami stałymi i ciekłymi. Maska MSA 3S Basic Plus wykonana jest z czarnej mieszanki gumowej i posiada wizjer wykonany z akrylu. W zależności od rodzaju zanieczyszczenia i jego stężenia należy do półmaski dobrać odpowiedni filtr i/lub pochłaniacz. (Zobacz klasyfikację filtrów i pochłaniaczy)
Cechy / Zalety
- Maska wykonana z mieszanki gumowej nie powodującej podrażnień skóry.
- Szybka z akrylu odporna na zadrapania o szerokim polu widzenia.
- Szeroki pas uszczelniający i specjalne głębokie wcięcie pod podbródek umożliwiają szczelne dopasowanie maski do każdej twarzy.
- Rozmiar maski jest uniwersalny.
- Brak membrany fonicznej, lecz ułożenie zaworu umożliwia dobre przenoszenie dźwięku.
- Paski nagłowia umożliwiają szybkie założenie i zdjęcie maski bez potrzeby ustawiania długości taśm.
- Standardowe połączenie gwintowe RD40 x 1/7” zgodnie z normą EN 148-1, co zapewnia swobodny dobór filtrów i pochłaniaczy.
Informacje techniczne
- Ciężar: -
- Materiał części twarzowej: guma
- Materiał wizjera: akryl
- Dostawa obejmuje maskę bez elementów oczyszczających.
- Maska przystosowana jest do skompletowania z jednym elementem oczyszczającym.
Wymagania
- spełnia normę EN136 - Sprzęt ochrony układu oddechowego - Maski - Wymagania, badanie, znakowanie
Parametry techniczne
- Rodzaj złącza :
- Gwint RD40
- Materiał szyby :
- Akryl / PMMA
- Materiał maski :
- Silikon / Elastomer