Film ''Czynniki szkodliwe i uciążliwe w środowisku pracy - czynniki biologiczne'' - pendrive

Nr artykułu:
ODDK-VD1032P
Czas dostawy:
4 dni
Sprawdź warunki dostawy
-2%
542,43 zł szt. 441,00 zł szt. 553,50 zł szt. 450,00 zł szt.
Minimalne zamówienie: 1 szt.

Szczegółowy opis

Czynniki szkodliwe i uciążliwe w środowisku pracy - czynniki biologiczne
Bogdan Rączkowski, Małgorzata Wiśniewska, Iwona Weselak

  • symbol: VD1032P
  • format: full HD
  • wydanie: 2015
  • nośnik: pendrive
  • czas trwania: 25:45 min
  • wymagania: Java 8 lub nowsza / procesor Intel i3 / pamięć RAM 2GB

Czynniki biologiczne występują w wielu sektorach gospodarki. Rzadko są one widoczne gołym okiem, dlatego wielu pracowników i pracodawców nie zdaje sobie sprawy ze związanych z nimi zagrożeń. Zawodowe narażenie na szkodliwe czynniki biologiczne, z uwagi na potencjalny wpływ na zdrowie narażonych na nie pracowników, stanowi istotny problem bezpieczeństwa i higieny pracy, ponieważ często prowadzi do wystąpienia wielu niekorzystnych skutków zdrowotnych, poczynając od prostych podrażnień i dolegliwości, przez reakcje alergiczne, aż do wystąpienia infekcji, chorób zakaźnych i zatruć.

  • Opis czynnika
  • Definicja czynnika i klasyfikacja
  • Parametry charakteryzujące czynnik
  • Wartości dopuszczalne
  • Potencjalne zagrożenia dla zdrowia i życia pracowników
  • Ocena ryzyka
  • Zapobieganie zagrożeniom
  • Wymogi i obowiązki pracodawcy
  • Ochrona kobiet i młodocianych

Warunki i zakres użytkowania filmu:

Licencja upoważnia Użytkownika do przechowywania i korzystania z jednej kopii filmu w ramach szkoleń organizowanych dla pracowników Kupującego, jak i na potrzeby związane ze świadczonymi przez Użytkownika usługami w zakresie szkoleń bhp (obsługa innych firm, niezależnie od ich liczby).

Uwaga! Użytkownik nie ma prawa umieszczania i rozpowszechniania filmu na platformach e-learningowych, modyfikowania, dekompilowania oraz wykorzystywania dowolnego fragmentu filmu.

Parametry techniczne

Producent ODDK

Produkty polecane

Poradniki