Nowa odsłona strony ICD.pl

ICD.pl - 2017

 

Po wielu miesiącach przygotowań z dumą prezentujemy nową wersję strony ICD.pl. To nie jest rewolucja ale ewolucja, gdyż fundamenty naszej aktywności pozostają niezmienne. Poprzednia wersja strony była chwalona przez użytkowników za przejrzystość, łatwy sposób nawigacji i profesjonalne przedstawienie oferty. Technologia jednak się zmienia i otwiera nowe możliwości. Nie chcąc tracić dotychczasowych atutów postawiliśmy sobie za zadanie jeszcze lepsze dopasowanie serwisu do oczekiwań klientów. Najważniejsza zmiana to pełna responsywność, co oznacza, że dowolną treść na stronie czyta się tak samo wygodnie na dużym ekranie komputera oraz na mniejszych wyświetlaczach tabletów czy smartfonów. Dużą wagę przykładaliśmy do rozwoju funkcjonalności ważnych na rynku B2B co z pewnością docenią nasi stali klienci. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy np. możliwość dedykowanej oferty – „Więcej kupujesz więcej zyskujesz”.
Jesteśmy przekonani, że korzystanie z nowej wersji sklepu będzie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze i co ważne zaoszczędzi Twój cenny czas.

 

Trochę historii - tak wyglądaliśmy kiedyś...

ICD.pl - 2001

Lata 2001-2009

ICD.pl - 2009

Lata 2009-2017

 

Przydatne narzędzia

  • Masz dostęp do wszystkich funkcji sklepu również pracując na smartfonie.
  • Indywidualne ceny. Dopasujemy ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb - "Więcej kupujesz więcej zyskujesz".
  • Masz dostęp do pełnej historii zamówień, faktur i szczegółów zamówienia.
  • Ponawianie zamówień - szybki sposób zamówienia dla rotujących towarów.
  • Zakupy na firmę - na daną firmę może składać zamówienia wiele osób mając te same warunki cenowe.
  • Szybkie zakupy - znasz fragment nazwy lub kodu produktu to dodaj produkty ze strony koszyka oszczędzając czas.

 

Co jeszcze?

Wiemy, że jesteś zapracowany i chcesz jak najszybciej uzyskać pełną informację aby dokonać optymalnego doboru produktu. Chcemy Ci pomóc bo to wynika z naszej misji. Niezależnie od wersji sklepu codziennie pracujemy nad aktualnością oferty i lepszym dopasowaniem do wymagań rynku. Stale optymalizujemy kategorie, parametry i filtry dzięki czemu łatwiej wyszukać odpowiedni produkt spośród wielu tysięcy dostępnych. Opisy produktów, dokumentacja techniczna to następne elementy, które staramy się wykonywać ze szczególną starannością. Następnym naszym wyzwaniem jest logistyka - chcemy aby zamówiony towar dotarł do Ciebie jak najszybciej. Jeżeli jednak nie czujesz pełnej satysfakcji i chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji to nasi handlowcy i doradcy techniczni czekają na Ciebie. Profesjonalne doradztwo to nasza silna strona - nie istniejemy od wczoraj, a dodatkowo lubimy się dzielić wiedzą!

Dziękujemy za Waszą dotychczasową współpracę i zapraszamy do korzystania z nowej strony. Będziemy wdzięczni za Twoją opinię!