Wyposażenie stanowisk pracy

O firmie

"Maksymalnie szybkie i pełne przekazanie INFORMACJI i MOŻLIWOŚCI niezbędnych do dokonania optymalnego WYBORU i ZAKUPU produktów przeznaczonych do wyposażenia stanowisk pracy."

...to misja naszej firmy, która towarzyszy nam już od 2000 roku. Wielotysięczna rzesza Klientów utwierdza nas w przekonaniu, że serwisy eBHP.pl oraz eSpawarka.pl spełniają oczekiwania Odwiedzających i zostały "dodane do ulubionych" przez specjalistów zajmujących się zaopatrywaniem firm w produkty stanowiące wyposażenie stanowisk pracy.

Nieustannie dbamy o rozwój naszej platformy sprzedażowej. Oprócz wdrożenia nowych funkcjonalności główny nacisk kładziemy na aktualność i jakość informacji o produktach oraz na obszerność oferty tak aby utrzymać pozycję lidera.

Znaczący i szybki wzrost sprzedaży ułatwia nawiązywanie bezpośrednich i korzystnych kontaktów z renomowanymi producentami krajowymi i zagranicznymi co umożliwia utrzymanie atrakcyjnych cen na markowe produkty i zdobywanie aktualnej wiedzy fachowej.

Dbamy o wysokie standardy naszych usług logistycznych oraz wsparcia technicznego. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji poparte przejrzystymi procedurami zakupów. Wszelkie informacje na temat warunków zakupu znajdą Państwo w dziale Pomoc. W sprawach handlowych i technicznych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez poprzez zakładkę Kontakt.

Zapraszamy do zakupów!